Na oddziale rehabilitacji narządu ruchu prowadzone jest kompleksowe postępowanie w odniesieniu do osb niepełnosprawnych fizycznie (na skutek wad wrodzonych, schorzeń, urazw), ktre ma na celu zmniejszenie dolegliwości blowych, wyleczenie, bądź zmniejszenie dysfunkcji narządu ruchu oraz przywrcenie tym osobom pełnej lub możliwej do osiągnięcia sprawności fizycznej i psychicznej, zdolności do pracy i zarobkowania.

Czas rehabilitacji wynosi od 3 do 6 tygodni, wykonywanych jest minimum 5 zabiegw dziennie przez 6 dni w tygodniu.

W ramach ubezpieczenia zdrowotnego oferujemy 6 miejsc na oddziale rehabilitacyjnym.

Naszymi atutami są doskonale wyposażona baza rehabilitacyjna z możliwością korzystania z zabiegw z dziedziny kinezyterapii, elektroterapii, hydroterapii.

Życzliwa rodzinna atmosfera pobytu, doskonałe warunki sanitarne, unikalny klimat oraz zaangażowany personel o wysokich kwalifikacjach zawodowych.

Przeprowadzamy zabiegi w zakresie:
- fizykoterapii,
- fototerapii,
- hydroterapii,
- magnetoterapii,
- laseroterapii,
- inhalacji.

Warunkiem przyjęcia pacjenta na oddział rehabilitacyjny jest skierowanie wystawione przez lekarzy ubezpieczenia zdrowotnego oddziałw:
- urazowo - ortopedycznych,
- chirurgicznych,
- neurochirurgicznych,
- neurologicznych,
- reumatologicznych,
- chorb wewntrznych,
- onkologicznych,
- ginekologicznych,
- urologicznych.

Od chwili zakwalifikowania pacjenta do rehabilitacji po przebytym zabiegu operacyjnym, zaostrzeniu schorzenia reumatycznego, urazie narządu ruchu powodującym znaczne upośledzenie funkcji, do przyjęcia do oddziału rehabilitacji oglnoustrojowej nie może upłynąć więcej niż 42 dni.